تولید و نصب درب اتوماتیک

توسط نیروهای ماهر و مجرب تامارا

تولید و نصب درب اتوماتیک تامارا

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تامارا از دو جزء اصلی اپراتور و فریم‌های درب تشکیل شده است. در حالت کلی انواع مختلف اپراتورها و سایر پروفیل‌های سیستم و فریم‌ها در کارخانه به طور پیشفرض با ابعاد استاندارد به صورت تیراژ و تناژ تولید و دپو می‌شود و در نهایت به تناسب سفارش، شرایط و رنگ‌های سیستم و شیشه‌ها، مونتاژ شده و برای اجرا به محل پروژه‌ها ارسال و نصب و راه‌اندازی می‌شوند

تیم تامارا جهت رفاه حال مشتریان بلافاصله پس از عقد قرارداد تولید درب اتوماتیک را آغاز نموده و در اسرع وقت اقدام به نصب آن می‌نماید

مهارت در طراحی و معماری
تولید بومی و باکیفیت
کارد متخصص و باتجربه
مشاوره، استقرار و نصب و پشتیبانی

تولید اجزای مکانیکی درب اتوماتیک

اجزای مکانیکی طبق نقشه‌ها و اجزای طراحی و پیش‌بینی شده، با روش‌های خاص توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک و پیشرفته تولید شده و پس از بررسی واحد کنترل کیفیت و احراز شرایط مطلوب، به واحد مونتاژ و تولیــد اجزای مکانیکی رفته و پس از مونتاژ و تست و تایید واحد کنترل کیفیت بخش مکانیک، به واحد انبار تحویل داده می‌شود

تولید و مونتاژ اپراتورهای درب اتوماتیک

تولید و مونتاژ اپراتورها با توجه به سفارش و قراردادهای دریافتی، تجهیزات و بخش‌های مورد نیاز تعیین شده و به خطوط تولید و مونتاژ اپراتورها ارسال می‌گردد. خطوط تولید پس از اسمبل کردن و مونتاژ نهایی، اپراتورها را با واحد کنترل کیفی نهایی تحویل داده و پس از تست‌های کیفیت‌هایی و دارا بودن شرایط مطلوب و استاندارد، به واحد انبار تحویل داده می‌شود. و در نهایت به مشتری‌ها تحویل داده می‌شود.

نصب درب اتوماتیک

تیم تامارا جهت رفاه حال مشتریان بلافاصله پس از عقد قرارداد طراحی و تولید اجزای مکانیکی و اپراتورهای درب اتوماتیک را آغاز نموده و در اسرع وقت اقدام به نصب آن می‌نماید.

درب‌های تامارا دارای طراحی‌های خلاقانه و چشم‌نواز است و در بسته به نوع کاربرد آن در تمامی ورودی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و باعث زیبایی و ایمنی ورودی‌های ساختمان‌ها و محل‌ها می‌شوند.

سیستم‌های تامارا دارای گواهینامه کیفیت ISO 9001:2015 و گواهینامه استاندارد اروپا از TUV-INTERNATIONAL GROUP است و به صورت جامع تمامی انتظارات برای ورودی‌های ساختمان‌ها را برآورده کرده است.

گواهینامه استاندارد اروپا

درب های اتوماتیک تامارا، دسترسی راحت برای هر نوع کاربرد

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تامارا از لحاظ نوع کاربری و تنوع آپشن، مکانیزم‌ و ساختارهای منعطفی دارد و متناسب به شرایط محل نصب و استفاده‌ی کارفرما طراحی و تولید می‌گردند. این سیستم‌ها عبارتند از:

«سیستم‌های استاندارد رایج» «سیستم‌های مراکز صنعتی و کارخانجات»
«سیستم‌های هتل‌ها و رستوران‌ها» «سیستم‌های پایانه‌های مسافربری و فرودگاه‌ها»
«سیستم‌های برنامه‌پذیر زمانی اتوماتیک» «سیستم‌های مراکز درمانی، بهداشتی و بیمارستان‌ها»
«سیستم‌های مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌ها» «سیستم‌های پارکینگ‌های پرتردد و نمایشگاه‌های اتومبیل»
«سیستم‌های سفارشی ویژه و طراحی خاص» «سیستم‌های مراکز امینتی، تحقیقاتی و با شرایط خاص»