درب اتوماتیک لولایی

مقرون به صرفه و بی‌صدا

درب کشویی لولایی بهترین راه حل برای ورودی‌هایی است که فضای لازم برای درب‌های کشویی در دسترس نیست. عملکردی بی‌صدا دارد و برای معابر و راهروها و ورودی‌های کوچک نیز قابل پیاده‌سازی است.

همچنین برای برآورده کردن انتظارات شما، تیم تحقیق و توسعه تامارا همیشه سعی در طراحی بهترین و ایمن‌ترین درب‌های اتوماتیک لولایی است.

درب اتوماتیک لولایی
درب اتوماتیک لولایی

ویژگی‌های درب اتوماتیک لولایی

درب‌های لولایی اتوماتیک تامارا کاربرد بسیار وسیعی در ورود‌های ساختمان‌ها دارد، مقرون به صرفه بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان‌ها است. استفاده از این درب‌ها آسان بوده و طراحی و عملکرد استانداری را در اختیار بازدیدکنندگان ورودی‌های ساختمان‌های شما می‌گذارد.

به صورت یک لنگه و هم دو لنگه قابلیت نصب وجود دارد و به لطف قابلیت اتصال به سیستم‌های جانبی مدیریت ساختمان و … عملکردی منعطف و قابل تغییر  بسته به نیاز و شرایط استفاده را داراست.

ایمنی درب اتوماتیک تامارا

همه تجهیزات درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی تامارا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و با کیفیت بالا طراحی و تولید شده است. به گونه‌ای که تمام محصولات و خدمات تامارا با استانداردهای معتبر بین‌المللی تطابق دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش تامارا

تامارا به تکیه به کیفیت محصولات خود، یک دوره 36 ماهه (سه سال) کلیه تاسیسات جدید نصب شده را ضمانت می‌کند و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. دوره ضمانت از تاریخ نصب شروع می‌شود.

36

ماه ضمانت