منعطف و متناسب با خواسته شما

درهای کشویی تلسکوپی اتوماتیک تامارا بهترین راه‌حل برای ورودی‌هایی با عرض باریک است. این نوع از سیستم‌ها مناسب مکان‌هایی است که فضای محدودی دارند. تفاوت این نوع از سیستم‌ها با درب اسلایدی استاندارد شیشه‌ای به سبب وجود حداقل یک لت بیشتر است.

همچنین برای برآورده کردن انتظارات شما، تیم تحقیق و توسعه تامارا همیشه سعی در طراحی بهترین و ایمن‌ترین درب‌های اتوماتیک کشویی شیشه‌ای تلسکوپی است.

ویژگی‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی

این نوع درب‌ها در مقایسه با درب کشویی شیشه‌ای سنتی استاندارد، به لطف اسلایدهای باریک‌تر خود تا حدود 30 درصد فضای کمتری را استفاده می‌کنند و می‌توانند زمان‌های باز و بسته شدن درب را به طور کامل بهینه و مصرف انرژی را محدود کند.

طراحی مناسب و فشرده این سیستم‌ها راه حل مناسبی را برای مناطق پر رفت و آمدی مانند مراکز خرید ، فرودگاه‌ها و بیمارستان‌ها است.

درهای کشویی تلسکوپی با کارایی بالا و طراحی خاص، یک راه حل زیبا و کارآمد برای نیازهای خاص هر فضا را ارائه می‌دهند. با توجه به راحتی کاربر در استفاده از درب‌های تلسکوپی به صورت باز دو اسلایدی (دو لنگه) یا تک اسلایدی هستند و به لطف سیستم باز و بسته شدن اتوماتیک، حداکثر امنیت و ارزش را ارائه می‌دهند.

ایمنی درب اتوماتیک تامارا

همه تجهیزات درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی تامارا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و با کیفیت بالا طراحی و تولید شده است. به گونه‌ای که تمام محصولات و خدمات تامارا با استانداردهای معتبر بین‌المللی تطابق دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش تامارا

تامارا به تکیه به کیفیت محصولات خود، یک دوره 36 ماهه (سه سال) کلیه تاسیسات جدید نصب شده را ضمانت می‌کند و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. دوره ضمانت از تاریخ نصب شروع می‌شود.

36

ماه ضمانت