درباره ما

مجمعه صنعتی سامانه صنعت ساختمان تامارا (سهامی خاص)، از سال 1380 فعالیت خود را با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه سیستم‌های ورود و خروج آغاز و پس از 10 سال فعالیت در این عرصه و همزمان با تولید اولین درب اتوماتیک کشویی خود، در سال 1390 تاسیس گردید.

این شرکت دارای بیش از 40 نفر کارشناس متخصص در زمینه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندس فناوری اطلاعات می‌باشد. مفتخریم که با سابقه و تلاش چندین ساله در زمینه درب‌های اتوماتیک توانسته‌ایم به نتیجه مطلوبی در طراحی و تولید کاملترین نوع آن نایل آییم و با کیفیتی مناسب، آپشن‌های کامل و گارانتی مطمئن به بازار ارائه نماییم.
بهبود هرچه بیشتر کیفیت نهایی همگام با پیشرفت تکنولوژی هدف اصلی تامارا است و با اطمینان تمام مدعی هستیم که سیستم پیشنهادی در بهترین وضعیت و کاملترین عملکرد و با خدمات و پشتیبانی بهتر و کاربری آسانتر عرضه می‌گردد. مضافا بر اینکه ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت عالی در کمترین زمان ممکن خدمت ما به مشتریان عزیز خواهد بود.

شایان ذکر است محصولات تامارا در بسیاری از بزرگ‌ترین سازمان‌ها و پروژه‌های انبوه‌سازی، رفاه شما را تأمین می‌کند. با تلاش‌های مستمر تامارا و حمایت شما عزیزان، امروز محصولات تامارا در بسیاری از
☑ دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی ☑ مجتمع‌های تجاری
☑ منازل مسکونی ☑ کارخانجات و مراکز صنعتی
☑ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ☑ فروشگاه‌ها
☑ ادارات و سازمان‌ها ☑ مجتمع‌های تفریحی
و… نصب شده و کارایی خود را به رخ می‌کشد. موفقیت خود را مدیون آن می‌دانیم که همواره رضایت مشتری برای ما مهم‌ترین ملاک ارزیابی بوده و از جلب رضایت شما به خود می‌بالیم.