درب‌های طراحی و تولید شده تامارا دارای بهترین کیفیت بوده و گواهی‌نامه‌های رضایت مشتریانمان باعث افتخار و قوت قلب برای تولید محصولات با کیفیت پایدار و نوآورانه بوده است.

مجموعه صنعتی تامارا با کنترل کیفیت مستمر، همیشه سعی در رضایت مشتریان انواع درب‌های اتوماتیک طراحی و تولید شده‌ی خود داشته و حضور خود را در رده‌های نخست صنعت ساختمان را مقرون این تلاش خود می‌داند.

سرویس‌های دوره‌ای به موقع توسط تامارا، عملکرد بی‌عیب و بی‌صدای سیستم‌های درب اتوماتیک را تضمین می‌کند.

دربهای تمام اتوماتیک شیشه ای تامارا 36 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش، دارای قابلیت رفع عیب سرخود بوده و در صورت نیاز با پشتیبانی اکیپی مجرب در اسرع فقط پاسخگوی مشتریان می‌باشد.

36

ماه گارانتی

120

ماه خدمات پس از فروش

درب‌های اتوماتیک تامارا – ساده ، مدرن و مطمئن

امروزه انتظاری که از درب‌های ورودی هر ساختمان و مکان می‌رود، باز و بسته شدن راحت درب بدون لمس آن است. طراحی درب‌های اتوماتیک تامارا بر حسب استاندارهای روز دنیا بوده و تمامی خواسته‌های ورودی ها را برآورده می‌کند.

درب‌های تامارا دارای طراحی‌های خلاقانه و چشم‌نواز است و در بسته به نوع کاربرد آن در تمامی ورودی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و باعث زیبایی و ایمنی ورودی‌های ساختمان‌ها و محل‌ها می‌شوند.

سیستم‌های تامارا دارای گواهینامه کیفیت ISO 9001:2015 و گواهینامه استاندارد اروپا از TUV-INTERNATIONAL GROUP است و به صورت جامع تمامی انتظارات برای ورودی‌های ساختمان‌ها را برآورده کرده است.

گواهینامه استاندارد اروپا

درب های اتوماتیک تامارا، دسترسی راحت برای هر نوع کاربرد

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تامارا از لحاظ نوع کاربری و تنوع آپشن، مکانیزم‌ و ساختارهای منعطفی دارد و متناسب به شرایط محل نصب و استفاده‌ی کارفرما طراحی و تولید می‌گردند. این سیستم‌ها عبارتند از:

«سیستم‌های استاندارد رایج» «سیستم‌های مراکز صنعتی و کارخانجات»
«سیستم‌های هتل‌ها و رستوران‌ها» «سیستم‌های پایانه‌های مسافربری و فرودگاه‌ها»
«سیستم‌های برنامه‌پذیر زمانی اتوماتیک» «سیستم‌های مراکز درمانی، بهداشتی و بیمارستان‌ها»
«سیستم‌های مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌ها» «سیستم‌های پارکینگ‌های پرتردد و نمایشگاه‌های اتومبیل»
«سیستم‌های سفارشی ویژه و طراحی خاص» «سیستم‌های مراکز امینتی، تحقیقاتی و با شرایط خاص»